VESELI DECEMBER PRI GOSENICAH IN ČEBELICAH

Končno smo ga pričakali, veseli december. Čebelice in Gosenice smo si celotni mesec pričarali čarobne dni. Naša rdeča nit tega čarobnega meseca so bile zvezdice, zato smo igralnico okrasili z zvezdicami. Iz slanega testa smo izdelali zvezdice za na smrečico, jih pobarvali, ter tudi obesili. Pekli smo zvezdaste piškote, ki smo jih pojedli na čajanki s pravimi keramičnimi skodelicami. Izdelovali smo voščilnice, na katere smo šivali zvezdice in druge razne likovne izdelke. Družili smo se s starši, kjer smo jim zapeli, ter jih povabili v našo novoletno delavnico. Spoznali smo vse tri dobre može, ter jih tudi nestrpno pričakovali.

V tem prazničnem času  smo, skupaj s šolo, nastopali na novoletni prireditvi, kjer nas je obiskal tudi dedek Mraz. Ko smo se naslednje jutro vrnili v vrtec:… smo pod našo smrečico dobili darila in komaj smo čakali, da jih odpremo, ter se z novimi igračami poigramo.

To in še veliko več smo počeli decembra.

Vsi skupaj vam želimo eno srečno in čarobno leto 2024.