GUMBKI OBISKALI SOVRSTNIKE V VRTCU BOHINJSKA BISTRICA

Pravijo, da dober glas seže v deveto vas. Čeprav nas z Bohinjsko Bistrico loči visok hrib, smo pred kratkim izvedeli, da imajo tam otroci čisto nov vrtec. Ker smo otroci radovedna bitja, nas je zanimalo, kakšen je ta vrtec. Zato smo se v sredo, 7. junija, z vlakom odpeljali v Bohinjsko Bistrico, nato pa po kratkem sprehodu prišli do res čudovitega vrtca. Tam nas je pričakala prijazna vzgojiteljica slončkov, ki nam je najprej predstavila vseh deset skupin v vrtcu, nato pa smo se spoznali z otroki iz skupine slončkov. Ti so nam najprej predstavili svojo igralnico, nato pa povabili, da se skupaj poigramo. Čas je kar prehitro mineval in po dobri uri skupne igre, smo se morali posloviti. Z otroki smo se dogovorili, da nam še pred poletnimi počitnicami vrnejo obisk, da tudi mi pokažemo njim naš vrtec. Pred odhodom smo si ogledali še prostorno in z orodji bogato telovadnico, nato pa odšli nazaj na železniško postajo, kjer smo počakali vlak. Polni novih doživetji smo se vrnili v naš vrtec.