Mesec december

V decembru nam ni zmanjkalo dela. Vsak dan smo pridno odpirali naš adventni koledarček z nalogami, ki smo jih z veseljem in uspešnostjo opravili. Spoznali smo dobre može, okrasili igralnico, posejali božično žito, katero je raslo tako hitro, da je skoraj prehitelo Božič. Ko je bilo mogoče, smo lepe dneve izkoristili za sprehode in odšli tudi na ogled jaslic v Podbrdu. Ker vemo, da se v decembru sonce hitro skrije in nastopi tema, smo se spoznali z lanternicami in izdelali vsak svojo, da nam bojo svetile v temnejših dneh. Poskrbeli smo za ptice in jim postavili ptičjo krmilnico in jo napolnili z veliko mero semen. Komaj smo čakali dan, ko smo lahko z našimi okraski okrasili pravo smrečico. Poleg tega, da nas je obiskal dedek Mraz, nam bo v zelo lepem spominu ostalo to, da smo, ko smo na našem sprehodu odšli od hiše do hiše in zapeli Božično pesem, osrečili starejše gospe in gospode. Ta december je bil zagotovo nekaj posebnega. Sicer ga ni še konec, ampak sedaj sledi bolj počitniški teden.

Več slik najdete tukaj.