Naša prva dva meseca

Prvi teden smo posvetili Marjeticam, kot se za skupino Marjetic spodobi. Nekaj nam jih je uspelo nabrati in še dodatno pričarati marjetično vzdušje v našo igralnico. Nato smo se začeli spoznavati s prometnimi znaki in varnostjo v prometu. Pri tem so nam v veliko pomoč prišli Kolesarčki, kjer smo se lahko preizkusili v osvojenem znanju. Z navdušenjem smo se učili o avtomobilih in avtomobilskih znamkah. Ker na svojih sprehodih velikokrat vidimo ali slišimo vlak, smo se seveda posvetili tudi vlaku. Cestni in železniški promet nam je nekoliko bolj znan, zato smo se spoznali tudi z zračnim prometom. Zdaj vemo veliko stvari tudi o letalih, padalih in toplozračnih balonih. Počitnicam naproti smo odleteli z dežnikom in pravljico Ele Peroci: Moj dežnik je lahko balon.

Več slik najdete tukaj.