Slike

Počitnice

Želimo Vam lepe, sončne, nasmejane poletne počitnice, katerim naj ne manjka polno dogodivščin.

Obvestilo o spremembi delovnega časa vrtca

Spoštovani starši!

Obveščamo Vas, da bo vrtec v času poletnih počitnic, od 28. 6. 2021 do 16. 7. 2021 in od 16. 8. 2021 do 31. 8. 2021 odprt po spremenjenem urniku, in sicer od 6.45 do 15.15 .

Hvala za razumevanje.

Obvestilo o zaprtju vrtca

Spoštovani starši!

Obveščamo Vas, da bo vrtec v času od 17. do 21. 5. 2021 zaprt, zaradi potrjenega primera okužbe s SARS-CoV-2. Vrtec se odpre s ponedeljkom, 24. 5. 2021.

Hvala za razumevanje.

Lepo Vas pozdravljamo.

Velikonočno voščilo

Želimo Vam lepe in vesele velikonočne praznike.

Vpis otrok v vrtec za šolsko leto 2021/2022

Bliža se pust

Bliža se pust in pustno rajanje. Tudi v našem vrtcu se že pridno pripravljamo nanj. Kaj bomo za pusta, še vedno ostaja presenečenje. Če ste radovedni in Vas zanima, Vam namignemo, da se bomo v torek dopoldan, 16.2.2021 sprehodili po Podbrdu in se Vam pokazali.

Od vrat do vrat hodimo,

krofe in bonbone prosimo,

trkamo in čakamo,

v zameno za pustne dobrote

sreče Vam natrosimo.

(pozitivne misli)

Odprtje vrtca za vse otroke

Spoštovani starši!

S torkom, 9. 2. 2021, naš vrtec odpira vrata za vse otroke, ki so vpisani v vrtec. Za večino otrok in staršev ne bo večjih sprememb. V vrtec pa vabimo tudi tiste otroke, ki ste jih imeli v varstvu doma.

Pišem Vam z upanjem, da nam bo uspelo obdržati vrtec odprt tudi v prihodnje. Hkrati se Vam zahvaljujem, da ste dosledno upoštevali vsa priporočila in navodila NIJZ za preprečitev širjenja okužb. Prepričana sem, da nam bo tako z roko v roki uspelo tudi vnaprej. Prilagam Vam tudi pismo slovenskih pediatrov, ki ga preberite in upoštevajte.

Hkrati pa se zahvaljujem vzgojiteljici Lauri in pomočnici Kaji, da nam je kljub včasih velikemu tveganju (glede okužb ali raznovrstnih odlokov in sklepov raznovrstnih ustanov), uspelo v tem času imeti dostopen vrtec večino časa za večino otrok.

Hvala starši, da nam zaupate. Hvala Vam, da ste stopili na našo stran tudi, ko se je bilo sredi epidemije treba boriti za odprtje vrtca.

S spoštovanjem,

Polonca Kenda, ravnateljica

Obvestilo o izvajanju nujnega varstva

Spoštovani starši!

Z včerajšnjim spremenjenim odlokom Vlade RS v vrtcih v t. i. »črnih« statističnih regijah, moramo izvajati samo nujno varstvo, ki ga starši izkažete s potrdilom delodajalcev obeh staršev, da nujno varstvo potrebujete. https://www.uradni-list.si/_pdf/2021/Ur/u2021012.pdf (str. 782)

Zato vas prosimo, da nam jutri do 14.00  po elektronski pošti (os.podbrdo@guest.arnes.si) pošljete potrdili delodajalcev obeh staršev z žigom in podpisom odgovornih oseb. V kolikor do jutri ne morete priložiti potrdil delodajalcev, lahko to storite še v ponedeljek, 1. 2. 2021, do 15.00.

Prosimo, da izpolnite tudi izjavo o potrebi po nujnem varstvu otrok.

Za vse dodatne informacije me lahko pokličete, 041 360 732, 05 38 08 530.

Hvala in lepo pozdravljeni.

Polonca Kenda, ravnateljica

Voščilo

Obvestilo o ponovnem odprtju vrtca

Spoštovani starši!

Naš vrtec v ponedeljek, 23. 11. 2020 z veseljem odpiramo. Vrtec bo deloval po običajnem urniku od 6.45 do 16.15. V vrtcu bodo veljali strogi ukrepi kot doslej, torej OBVEZNA JE UPORABA MASK za osebo, ki otroka pripelje in odpelje iz vrtca ter OBVEZNO JE RAZKUŽEVANJE ROK ZA ODRASLE.

Prilagam Vam izjavo za varstvo otrok, ki ste jo starši dolžni podpisati in oddati vzgojiteljici. Izjave bodo na razpolago tudi v vrtcu in jo lahko izpolnite in podpišete tudi v ponedeljek zjutraj.

Minister za zdravje gospod Tomaž Gantar preko ravnateljev naslavlja iskreno prošnjo, da pomagamo pri obveščanju in ozaveščanju prebivalcev o pomenu ukrepov za zajezitev epidemije, predvsem o spoštovanju omejitev socialnih stikov na člane istega gospodinjstva. Spoštovanje omejitev gibanja, omejitev socialnih stikov in osnovnih zaščitnih ukrepov je namreč nujno za zaščito nas samih, naših svojcev in drugih.

Z upanjem, da v naš vrtec ne zaide bolezen covid-19 Vas lepo pozdravljam.

Še enkrat se Vam zahvaljujem za razumevanje, strpnost in tudi za pomoč pri odprtju vrtca za varstvo, za katerega vem, da ga starši nujno potrebujete.

Polonca Kenda, ravnateljica.