Odprtje vrtca za vse otroke

Spoštovani starši!

S torkom, 9. 2. 2021, naš vrtec odpira vrata za vse otroke, ki so vpisani v vrtec. Za večino otrok in staršev ne bo večjih sprememb. V vrtec pa vabimo tudi tiste otroke, ki ste jih imeli v varstvu doma.

Pišem Vam z upanjem, da nam bo uspelo obdržati vrtec odprt tudi v prihodnje. Hkrati se Vam zahvaljujem, da ste dosledno upoštevali vsa priporočila in navodila NIJZ za preprečitev širjenja okužb. Prepričana sem, da nam bo tako z roko v roki uspelo tudi vnaprej. Prilagam Vam tudi pismo slovenskih pediatrov, ki ga preberite in upoštevajte.

Hkrati pa se zahvaljujem vzgojiteljici Lauri in pomočnici Kaji, da nam je kljub včasih velikemu tveganju (glede okužb ali raznovrstnih odlokov in sklepov raznovrstnih ustanov), uspelo v tem času imeti dostopen vrtec večino časa za večino otrok.

Hvala starši, da nam zaupate. Hvala Vam, da ste stopili na našo stran tudi, ko se je bilo sredi epidemije treba boriti za odprtje vrtca.

S spoštovanjem,

Polonca Kenda, ravnateljica