Obvestilo o začasnem zaprtju vrtca zaradi koronavirusa

Spoštovani starši

Obveščamo vas, da bodo od ponedeljka, 26. oktobra 2020 vsi vrtci na Tolminskem v skladu z navodili pristojnega Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport za predvidoma en teden zaprli svoja vrata. V času zaprtja vrtcev ste starši oproščeni plačila vrtca.

Za tiste otroke, ki jim starši v prihodnjem tednu nikakor ne boste mogli zagotoviti varstva, bo po sklepu župana Občine Tolmin Uroša Brežana, v minimalnem obsegu omogočeno varstvo v našem vrtcu. Prosimo vas, da nam do jutri, 24. 10. 2020 do 12.00 pošljete izpolnjeno izjavo oz. nam jo zapišete v odgovoru na elektronsko pošto os.podbrdo@guest.arnes.si.

Verjamem, da boste z VSO SKRBNOSTJO presodili ali vrtec zares potrebujete ali lahko otroku zagotovite drugo varstvo.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko elektronske pošte oz. spletne strani našega vrtca.

Hvala za razumevanje.

Lep pozdrav in varujte svoje zdravje.

Polonca Kenda, ravnateljica